ראשי
 | תקנון | צור קשר  | סניפים   

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357    072-2521212    072-2327222   
שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

 


להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                           מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%

רכישת מוצרי ספיגה למבוגרים

כאשר מציינים את המושג מוצרי ספיגה למבוגרים מתכוונים בעצם לקשת רחבה ומעניינת של מוצרים שקהל היעד שלהם הוא אנשים במצבי חיים שונים או בגילאים שונים שיש להם מכנה משותף - בעיה רפואית בשליטה על הסוגרים אשר בגינה אין הם עצמאים בשליטה על הצרכים שלהם ולכן זקוקים לסיוע חיצוני כמו חיתולים למבוגרים, רפידות לספיגה, סדינים העשויים מחומרים דוחי נוזלים שמניחים על המיטה במשך הלילה ועוד.

טכנולוגיית הייצור של מוצרי ספיגה למבוגרים עברה תמורות רבות בשנים האחרונות ובזכותן מתאפשרת לאנשים אלה שגרה יומיומית מבורכת ומכבדת כאשר הם יכולים להמשיך בחיים שלהם עם אביזרי הספיגה האלה ומבלי שאיש יידע שיש להם בעיה כלשהי. ישנם לא מעט אנשים אשר היו מסתגרים בבית שלהם וכלל לא יוצאים ובזכות מוצרי ספיגה אלה יכולים לשמור על השגרה הרגילה שלהם.

אילו מוצרי ספיגה למבוגרים קיימים כיום?

כאמור, המוצר הנפוץ והמבוקש ביותר הוא סוגים שונים של חיתולים שניתן להשיג בצורת חיתולים כמו של אלה המוכרים מעולם התינוקות או בצורה של תחתונים צמודים שניתן ללבוש או להסיר לבד. גם אלה וגם אלה עשויים כיום מחומרים שמאפשרים להם להיות צמודים על הגוף וכך איש לא יכול לדעת שהאדם העומד לצדו נעזר במוצר של מוצרי ספיגה למבוגרים.

בנקודות שיווק ומכירה רבות ניתן להתייעץ עם עובדים מנוסים ומיומנים אשר בקיאים היטב בתחום של מוצרי ספיגה למבוגרים וכך יכולים לייעץ איזה סוג כדאי לנסות ולאילו מצבים מתאימים המוצרים השונים. תמיד מומלץ להיעזר באדם המחזיק בידע רב ויכול לסייע בשמחה תוך מתן כבוד רב, בעיקר כשמדובר בנושא רגיש או בעייתי עבור לא מעט אנשים, שלא פעם מתביישים בצורך שלהם להשתמש באביזרים אלה.

מבצעים והטבות

הנחות מיוחדות
למגיעים דרך האתר

מינימום הזמנה של 6
חבילות מכל מוצר

חברתנו מיצגת את החברות הבאות:

טואול - אתרים באינטרנט