ראשי
 | תקנון | צור קשר  | סניפים   

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357    072-2521212    072-2327222   
שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

 


להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                           מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%


חיפוש :

סוגי רולטור מגוונים

רולטור

מהו בעצם רולטור? רולטור הוא שכלול של הליכון, אשר מוכר לכולנו ומשמש אנשים רבים, בעיקר קשישים אשר מתעייפים בקלות מהליכה. רולטור הוא מכשיר מורכב יותר מן ההליכון הפשוט. הוא מכיל מעצורים ואפשרויות שונות אשר מסייעות למשתמש לקבוע את מהירות ההליכה וכדומה. רולטור מיועד לאנשים שמתקשים בהליכה, בגלל נכות זמנית או קבועה, ואשר מסוגלים להפעיל מכשיר מורכב על מנת לשלוט בצורה מלאה בצורת ההליכה שלהם.

 

סוגי רולטור

ישנם שני סוגי רולטור עיקריים. הסוג הראשון הוא רולטור בעל 3 גלגלים. זהו רולטור קטן יותר וקל יותר, הוא מתאים להתניידות במקומות צרים או צפופים, כמו בתוך הבית או בהליכה ברחובות קטנים. רולטור מסוג זה הוא קל משקל, ונוח לקחת אותו ממקום למקום ברכב וכדומה. הסוג השני הוא רולטור בעל 4 גלגלים. זהו רולטור רחב יותר וגם כבד יותר, והוא מכיל, בנוסף לתמיכה עצמה ולאפשרויות הרגילות של כל סוגי רולטור, גם מושב קטן, שמאפשר למשתמש לשבת למנוחה קצרה במהלך ההליכה, אם הוא מרגיש צורך בכך. רולטור מסוג זה מתאים להליכה ארוכה יחסית, או להליכות בחוץ, שדורשות מאמץ רב יותר.

 

Ds Medix

חברת Ds Medix – מוצרי ספיגה ובטיחות למבוגרים, מציעה לכם מבחר סוגי רולטור איכותיים ומקצועיים, אשר יסייעו לכם וליקרים לכם להתמודד עם ההליכה הקשה להם. בין אם המשתמש הוא אדם שמחלים מתאונה או מחלה, בין אם מדובר בקשיש המתקשה בהליכה מפאת גילו, בין אם מדובר באדם שסובל משיתוק מסוג כזה או אחר – כולם יכולים ליהנות ממבחר סוגי רולטור, במחירים נוחים במיוחד שרק Ds Medix יכולים להציע.

 

מחפשים רולטור איכותי? בואו למצוא מבחר סוגי רולטור, רק ב- Ds Medix!

טואול - אתרים באינטרנט