ראשי
 | תקנון | צור קשר  | סניפים   

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357    072-2521212    072-2327222   
שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

 


להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                           מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%

סוגי חיתולים למבוגרים

אף אדם לא היה רוצה להגיע לשלב בחיים שבו עליו להשתמש בחיתולים למבוגרים אך לעיתים אין ברירה והמציאות מכתיבה את הפעולות והמעשים שיש לבצע. מלבד זאת, כיום חיתולים למבוגרים אינם מנת חלקם אך ורק של אנשים זקנים ועריריים אלא גם של אנשים צעירים יותר, בשנות ה- 50 או 60 לחייהם שהם עדיין עצמאיים וניידים אך בשל בעיה רפואית או גופנית עליהם להשתמש בחיתולים מסוג זה. למזלם חלה בשנים האחרונות התפתחות לא פחות ממדהימה בתחום.

התפתחות זו הביאה אתה פיתוח של קו מוצרים שלם הקשור לתחום של חיתולים למבוגרים וכיום החיתולים נוחים, יעילים, קלים לשימוש ומתאימים לשלל בעיות או מצבים רפואיים. הם מתאימים לאנשים שאינם מתפקדים כלל באופן עצמאי וגם לאנשים עצמאיים שעדיין עובדים, נוהגים, מבשלים ובעצם מבצעים לבד את כל הפעולות היומיומיות והשגרתיות שלהם.
סוגי חיתולים למבוגרים

אילו סוגים של חיתולים למבוגרים קיימים כיום?

מלבד חיתולים הדומים בצורה ובדגם שלהם לחיתולים של תינוקות ישנם כיום גם מוצרים רבים שבאים לתת מענה לבעיות של שליטה על סוגרים אצל אנשים מבוגרים - מכנסונים קצרים אשר נלבשים מתחת לבגדים, חיתולים דמויי תחתונים שניתן ללבוש באופן עצמאי והם דקים ולא ניתן לראות אותם וגם רפידות לספיגה כאשר מדובר בדליפת שתן שאינה מסיבית או חזקה. העולם של חיתולים למבוגרים מציע פתרונות רבים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת בד בבד עם שמירה על דיסקרטיות מלאה.

כאשר צריך לרכוש חיתולים למבוגרים כדאי לנסות כמה סוגים עד שמחליטים מה הסוג הטוב והנוח ביותר. כך אפשר להתרשם מהנוחות של הלבישה וההתנהלות עם החיתול ולהחליט איזה סוג יהיה המתאים ביותר - כל אדם וההתנהלות שלו, תוך התחשבות כמובן בנוחות האישית שלו.

מבצעים והטבות

הנחות מיוחדות
למגיעים דרך האתר

מינימום הזמנה של 6
חבילות מכל מוצר

חברתנו מיצגת את החברות הבאות:

טואול - אתרים באינטרנט