אתר תדמיתי בלבד !

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357 | 072-2521212 | 072-2327222 | 03-9013857
03-9012835


לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357 | 072-2521212
072-2327222 | 03-9013857
03-9012835

ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי למועדונים הבאים:

מועדון ההסתדרות 4.5%     מועדון הוט 4.5%    מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%    cashback בנק הפועלים 4% 

  1. ראשי
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מאמרים

חיתולים למבוגרים ומוצרי ספיגה הם דבר שכיח בקרב קשישים הזקוקים לחיתול שיספוג את הצרכים שלהם. מידע נוסף ניתן להשיג באתר.
יעילות תחתוני ספיגה למבוגרים נמדדת במספר פרמטריים. אחד הדברים החשובים בבחירת תחתוני ספיגה למבוגרים הוא מידת כושר הספיגה.
חיתולים למבוגרים הוא מוצר מבוקש בקרב בני הגיל השלישי, כדאי לבדוק לפני הקנייה את עולם החיתולים על מנת לקבל את המוצר המתאים ביותר.
חיתול למבוגרים יכול לסייע רבות לקשישים ואנשים שלא יכולים לשלוט על הסוגרים שלהם. לפרטים נוספים התקשרו אלילינו ונשמח לעזור.
מבוגרים וקשישים המתמודדים עם בעיות בריחת שתן, בוחרים את החיתולים למבוגרים היעילים ביותר לסגנון החיים שלהם, בהתאם לרמת פעילותם.
פדים למבוגרים יכולים לעזור במידה רבה לאלו הסובלים מבריחת שתן במהלך היום או הלילה. ישנם סוגים שונים של פדים למבוגרים בדרגות ספיגה שונות.
חיתולים למבוגרים מגיעים במגוון צבעים ועשויים להיות כמעט שלא מורגשים מתחת לבגדים. כיום ניתן לרכוש את החיתולים בצורה דיסקרטית.
הזמנת חיתולים למבוגרים בדרך קלה ביותר דרך האתר של DS Medix. הזמינו עכשיו בקליק אחד חיתולים למבוגרים עד הבית.
חיתולים למבוגרים במבצע מיוחד רק ב-DS Medix - קנו עכשיו ממגוון החברות באתר וזכו למחירים אטרקטיביים ביותר.
חיתולים למבוגרים בזול ניתן להשיג ב-DS Medix. מחירים אטקטיביים במיוחד המתאימים לכל כיס. הזמינו עכשיו חיתולים למבוגרים בזול.
אם אתם סובלים מדליפה של שתן, תוכלו בוודאי לומר כי אכן מוצרים אלה מצילים אתכם מפני התמודדויות שונות בחיי היומיום וכן מסייע בעדכם מפני סיטואציות שעשויות היו להיות מביכות
אנשים מבוגרים, במיוחד קשישי ואנשים הסובלים ממחלות שונות, נוטים לסבול מבעיות של שליטה על הצרכים, בעיות הרטבה שונות וכדומה. מוצרי ספיגה למבוגרים מיועדים בדיוק למצבים אלה. חברת Ds Medix מציעה לכם מגוון סוגים של מוצרי ספיגה למבוגרים, לכל מטרה, בדרגות ספיגה שונות ביעילות גבוהה.
מבוגרים בגיל השלישי, מבוגרים שעברו מחלה או תאונה ואנשים רבים אחרים, זקוקים לאביזרים שונים אשר יסייעו להם לתפקד כראוי בחיי היומיום, במקומות שבהם יש להם קשיים שונים. חברת Ds Medix מציעה מגוון מוצרים המיועדים למטרות אלו, כמו למשל כסא רחצה למבוגרים, ועוד.
חיתולים למבוגרים הם מוצרים שבאים לידי שימוש במקרים רבים, אצל מבוגרים הסובלים מחולשה בשרירי הסוגרים, ממחלות שונות או מבעיות מנטאליות. חברת Ds Medix מציעה מגוון סוגים של חיתולים למבוגרים אשר יכולים להקל באופן משמעותי ולשפר את איכות החיים של המשתמשים בהם.
כאשר אנשים מתבגרים, נוצרות אצל רבים מהם בעיות רפואיות מסוגים שונים, אשר מקשות עליהם את התפקוד היומיומי. אחד הקשיים הנפוצים ביותר בגיל השלישי הוא קושי בהליכה. חברת Ds Medix מציעה לכם הליכון למבוגרים ממגוון סוגים, שיסייעו למבוגרים בהליכה בכל מקום.
נגישות לנכים היא דבר חשוב מאד, שבשנים האחרונות אף נחקק באופן חוקי. מדוע חשוב הנושא של נגישות לנכים, וכיצד ניתן לקדם אותו? חברת Ds Medix – מוצרי ספיגה ובטיחות למבוגרים מסבירה על הצרכים המיוחדים של נכים ועל הדרכים לסייע להם.
אנשים אשר סובלים מנכויות מסוגים שונים, זקוקים לאבזרים שונים אשר יקלו עליהם את ההתמודדות עם פעולות יומיומיות שונות. מאחזים לנכים מהווים צורך נפוץ מאד, על מנת לסייע לנכים להיתמך ולהיאחז במקרים שבהם דרושה להם תוספת יציבות. חברת Ds Medix מציעה מגוון סוגים של מאחזים לנכים אשר יקלו על כל אחד.
לא נעים לראות אדם שיושב על כסא גלגלים, ולהבין שהוא מוגבל בהליכה. אולם עבור אנשים רבים, כסא גלגלים הוא מוצר שמציל את החיים שלהם ואת התפקוד שלהם, ומאפשר להם להמשיך בחיים בצורה הטובה ביותר שאפשר. חברת Ds Medix מציעה מגוון כסאות גלגלים, מהפשוטים ועד למשוכללים ביותר, על מנת לסייע לכל מי שזקוק לכך.
כל מבוגר שנזקק בגילו להשתמש עם חיתולים למבוגרים צריך שיעניקו לו מוצר ברמה גבוהה ואיכותית. בדרך כלל אנשים אלה סובלים מחסכים ומאי נעימות ולכן חשוב לתת להם את השרות בצורה הכי נעימה.
חיתולים למבוגרים זה הפתרון האידאלי עבור תופעת בריחת השתן ממנה סובלים בני גיל הזהב. יש מגוון סוגים של חיתולים למבוגרים כך שכל אחד יכול למצוא את המתאים לו ביותר תוך מתן דגש על נוחות החיתול.
חיתולים למבוגרים באים לשימוש במגוון רחב של מצבים רפואיים וסיעודיים. כאשר מדובר באדם שאינו יכול לשלוט על צרכיו וזקוק לחיתולים חד פעמיים. חברת Ds Medix מספקת חיתולים למבוגרים ברמה גבוהה של איכות ומתאימים לכל מידה.
ככל שהשנים חולפות גוף האדם מתעייף ולכן צצות בעיות שלא היו קודם. קיימות תופעות שרוב בני גיל הזהב סובלים מהן ועל כן יש מגוון מוצרים בשוק שתפקידם לשמור על אורח חיים איכותי
אנשים שסובלים ממוגבלות כלשהי בתנועה ובהליכה, בין אם היא זמנית ובין אם היא קבועה, זקוקים לסיוע שיאפשר להם להתנייד בנוחות רבה ככל האפשר. רולטור הוא אחד האבזרים היעילים ביותר למטרה זו, למי שמסוגל ללכת אך מתקשה בהליכה. חברת Ds Medix מציעה לכם מגוון סוגי רולטור לכל מטרה ולכל אזור הליכה.
בגיל מבוגר, ישנם אנשים שנזקקים, מסיבות שונות, לשימוש בחיתולים למבוגרים. חיתולים מבוגרים. חברת Ds Medix מציעה מגוון סוגים של חיתולים למבוגרים, על מנת שכל אחד יוכל למצוא את המוצר המתאים לו ביותר, במחירים הנוחים ביותר.
אנשים מבוגרים נזקקים עם השנים לאביזרים שונים, אשר יוכלו לסייע להם בפעולות יומיומיות שונות, שהולכות ונעשות קשות עם הגיל. מבוגרים רבים גם סובלים עם השנים מבעיות מוגבלות ברמות שונות, מנכויות וכדומה, ונזקקים לאבזרים רבים ומגוונים. חברת Ds Medix מציעה לכם מגוון אביזרים למבוגרים שיקלו עליכם ועל היקרים לכם את חיי היומיום.
טואול - בניית אתרים