אתר תדמיתי בלבד !

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357 | 072-2521212 | 072-2327222 | 03-9013857
03-9012835


לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357 | 072-2521212
072-2327222 | 03-9013857
03-9012835

ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי למועדונים הבאים:

מועדון ההסתדרות 4.5%     מועדון הוט 4.5%    מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%    cashback בנק הפועלים 4% 

  1. ראשי
  2. /
  3. אביזרי בטיחות
  4. /
  5. כסאות רחצה למבוגרים

כסאות רחצה למבוגרים


אם אתם שוקלים לרכוש כיסא רחצה עבור עצמכם או לאדם אחר, כדאי שתקראו את המאמר הבא ותבינו באילו מצבים נדרשים מוצרים אלו, מה הפתרונות שהם מספקים, וכיצד לקנות את הכיסא בצורה נבונה וחכמה.


מספר המוצרים בסל : 0

כסא רחצה רקליינר

כסא רחצה רקליינר
כמות
הוסף להצעת מחיר

כסא העברה לאמבט

כסא העברה לאמבט
כמות
הוסף להצעת מחיר

כסא רחצה טילט

כסא רחצה טילט
כמות
הוסף להצעת מחיר

מדוע צריך כיסא רחצה למבוגרים

כיסאות רחצה למבוגרים עשויים להידרש בקשת רחבה של מצבים, אשר המשותף לכולם הוא סיכון בעת שימוש במקלחת. כך לדוגמה, בגילאים מבוגרים יותר קשה לעמוד לאורך זמן במקלחת, וגם התגובות הפיזיות פחות מהירות. על כן, גם אנשים בריאים בגיל השלישי נוטים יותר לנפילות בסביבת המקלחת, שהינה חלקה בשל המים. למעשה, נפילות במקלחת הן מהגורמים המרכזיים לפגיעות ופציעות חמורות בקרב קשישים, לרבות שברים, שטפי דם ואף תאונות קטלניות, ובכל מקרה מדובר בגילאים שבהם לגוף קשה יותר להתאושש מפגיעות. יתר על כן, מאחר שלמקלחת נכנס האדם בגפו הוא עלול למצוא את עצמו תקוע במשך שעות ארוכות במצב של חוסר אונים, ללא קבלת סיוע. תפקידו של הכיסא הוא למנוע מראש מצבים אלו עם מוצר שתוכנן במיוחד לסביבה של מים זורמים, בעל חוזק רב ויכולת נשיאת משקל גבוהה.


מעבר לכך, כיסא הרחצה עשוי להיות פתרון במגוון מצבים נוספים, כגון אדם מוגבל או סיעודי באופן זמני או לצמיתות עקב גיל, מחלה דמנטית, תאונה, ניתוח וכדומה. יש לציין כי במצבים אלו ראוי לשקול רכישה של כיסא רחצה ושירותים במוצר אחד, המאפשר גם לעשות את הצרכים בצורה נוחה.


סוגים שונים של כיסאות רחצה

יש להבין כי בשוק קיימת קשת רחבה של כיסאות רחצה למבוגרים הנבדלים זה מזה במספר היבטים. כך לדוגמה, ישנם כיסאות עם גלגלים המאפשרים ניוד מהמיטה או הכורסה אל חדר האמבטיה או השירותים, ומתאימים במיוחד למי שמוגבל בתנועותיו. בקטגוריה זו קיימים כיסאות הנעה עצמית המאפשרים למי שמסוגל לשמור על עצמאותו, ולעומת זאת קיימים כיסאות עם ידיות המאפשרות דחיפה והסעה על ידי מטפל או בן משפחה. מעבר לכך, הכיסאות משתנים מבחינת החומרים שמהם הם עשויים, יכולת נשיאת המשקל והעמידות שלהם, אפשרות לכוון את המשענת, צבעים של המוצר, חור לעשיית צרכים בכיסאות רחצה ושירותים, סוג הריפוד, ועוד.


איך בוחרים כיסא רחצה למבוגר?

ראשית, יש להבין היטב מהם הצרכים המבוקשים מהכיסא בהתאם למצבו הרפואי – בריאותי של המשתמש. למשל, אם הוא זקוק לניוד אל המקלחת ייתכן שעדיף לרכוש כיסא עם גלגלים, שייתר את המעבר מהמיטה, אל כיסא הגלגלים הרגיל ומכאן אל כיסא הרחצה. שנית, יש לדעת מהו משקלו של המשתמש הצפוי, שכן הדבר ישפיע על בחירת הדגם מבחינת יכולת נשיאה וחומרים. בנוסף, חשוב מאוד שהכיסא יהיה נוח מבחינת זווית, ריפוד וגודל המושב עצמו, וזאת בהתאם לממדי הגוף של המשתמש והעדפותיו. במקרים רבים אנשים גם מתייחסים אל הפן האסתטי ומקנים חשיבות לעיצובו של הכיסא ולצבעיו. מלבד זאת, קיימת כמובן סוגיית המחיר שכן טווח המחירים בין הכיסאות יכול להיות נרחב בהתאם לאיכותם, ליצרנית ולדגם המסוים. אמנם, חשוב לבצע סקירת שוק ולבחור בהצעה הטובה ביותר, אך לא מומלץ לבחור בכיסא זול שאינו מספק מענה איכותי ונוח, שכן הוא אמור ללוות את המשתמש לאורך תקופה ארוכה במצבים אינטימיים.

טואול - בניית אתרים