ראשי
 | תקנון | צור קשר  | סניפים   

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357    072-2521212    072-2327222   
שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

 


להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                           מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%

כסא גלגלים אמריקאי  במבצע מטורף
רק 590 ש"ח   במקום 1050 ש"ח   לכניסה למבצע
המלאי מוגבל התקשר עכשיו    077-8066357

חיתולים למבוגרים

העולם של חיתולים למבוגרים הוא עולם ומלואו כיום. לא רק חיתולים קיימים בו אלא גם מוצרים שונים אשר נועדו לתת מענה הולם, נוח, חשאי ומכבד לכל בעיה של שליטה על הסוגרים שנובעת מבעיה של גיל מבוגר, החלמה מניתוח או בעיה רפואית (או גופנית) אחרת.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
עגלת
קניות
  1. מוצרי עזר למבוגרים
  2. /
  3. מוצרי ספיגה למבוגרים
  4. /
  5. חיתולים למבוגרים
הנושא של חיתולים למבוגרים אינו נחשב לנושא שיחה מועדף על אנשים מפני שבדרך כלל מדובר על אנשים אשר בשל מצב רפואי או גופני כזה או אחר נשללה מהם העצמאות שלהם והם עלולים לחוש נבוכים או אפילו מושפלים על כך שעליהם להשתמש בחיתולים המיועדים למבוגרים. כדאי שאנשים כאלה יידעו שכיום ישנם סוגים רבים של חיתולים המיועדים לשימושם של מבוגרים וחלקם אפילו ניתן לשימוש עצמאי ודיסקרטי מבלי שאיש יידע על כך.

כאשר מדברים על חיתולים למבוגרים אין בהכרח הכוונה לחיתולים במובן הנפוץ שלהם - חיתולים לתינוקות או פעוטות. כיום גם מכנסו קצר וצמוד הנועד לשם ספיגה של דליפת שתן או לשימוש כחיתול לכל דבר נחשב כחיתול למבוגרים אך ההבדל הוא שאותו יכול אותו אדם ללבוש או להסיר בעצמו והוא יכול להמשיך את השגרה שאליה הוא מורגל - עם החיתול - עבודה, נהיגה, פגישות עם חברים או מכרים ועוד. אף אחד מסביבתו הקרובה או הרחוקה לעולם לא יידע שהוא לובש חיתולים המתאים למבוגרים.

כיום ישנם אנשים רבים שכבר לא מתביישים לדבר על חיתולים למבוגרים ולעיתים אפילו להודות בשימוש בהם, מהסיבה הפשוטה שהטכנולוגיה הגיעה לענף זה והיא מחוללת בו פלאים. כבר אל צריך להתבייש וגם לא צריך להסתגר בבית. בזכות החיתולים אפשר להמשיך את השגרה כפי שרגילים ללא שום הפרעה.
מבצעים והטבות

הנחות מיוחדות
למגיעים דרך האתר

מינימום הזמנה של 6
חבילות מכל מוצר

חברתנו מיצגת את החברות הבאות:

טואול - אתרים באינטרנט