לייעוץ והזמנות חייגו  9934*   |   משלוחים לכל חלקי הארץ

מוצרי ספיגה ובטיחות למבוגרים

ברוכים הבאים

רשת דש מדיקס פועלת בשנים האחרונות להנגשת חנויותיה מתוך רצון לתת שירות לכלל לקוחותיה וכן כמתחייב בחוק. בסניפים קיימות מערכות עזר למען אנשים עם מוגבלות בשמיעה מסוג לולאת השראה הכוללת גם מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבות לאוזניות. לשימוש במערכת העזר לשמיעה יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T.


מעבר להנגשה הפיזית רשת כל הנוחות שבעולם  מנגישה תחומים גם בנושא נגישות השירות, בהתאם לתקנות נגישות השירות. אדם עם לקות ראיה יכול לפנות לכל עובד בחנות לטובת קבלת עזרה.


מוצרי ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים

אנשים מבוגרים עלולים לסבול עם השנים מבעיות פיזיות ורפואיות שונות, מהרבה מאד סוגים. בין השאר, נפוצות מאד בעיות של קושי בשליטה על הצרכים, ברמה זו או אחרת. חיתולים למבוגרים מסייעים בהתמודדות עם הבעיה. חברת Ds medix – מוצרי ספיגה ובטיחות למבוגרים מציעה לכם מגוון סוגים של חיתולים למבוגרים באיכות גבוהה ובכל הגדלים.


מאמרים חדשים


כסאות גלגלים

כסאות גלגלים

כסאות גלגלים, כפי שברור משמם, הם כסאות אשר מאפשרים נסיעה באמצעות גלגלים המחוברים אליהם. כסא גלגלים פשוט הוא כסא עם גלגלים, אותו ניתן לדחוף מאחור על מנת להסיע אותו.

לחץ כאן
מוצרי ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים

כאמור, מוצרי ספיגה למבוגרים מיועדים למצבים של בריחת שתן, חוסר שליטה מלאה על הסוגרים, הרטבת לילה וכדומה. מוצרי ספיגה למבוגרים אינם בהכרח חיתולים למבוגרים, אלא גם אבזרים רבים אחרים אשר מיועדים לספיגה.

לחץ כאן
חיתולים למבוגרים

רכישת חיתולים למבוגרים

חברתנו חרטה על דגלה את המטרה להפוך מוצרי בריחת שתן למבוגרים לנורמאליים יותר ואף מהנים. האנשים האמיתיים נמצאים בתודעה שלהם, ומומחי החברה יודעים שגם אם מבוגר סובל מדליפת שלפוחית, עדיין אין זה עניין גדול. 

לחץ כאן


מספר המוצרים בסל : 0

מעוניינים בייעוץ והכוונה?

מלאו פרטים ונדאג לחזור בהקדם

לייעוץ והזמנות חייגו  9934*

מוצרים מקוריים בדש מדיקס

מוצרים מקוריים

שירות לקוחות

שירות לקוחות

מגוון מבצעים בדש מדיקס

מגוון מבצעים

תשלום מאובטח

תשלום מאובטח

משלוחים בכל הארץ

משלוחים בכל הארץ

logo בניית אתרים