ראשי
 | תקנון | צור קשר  | סניפים   

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
077-8066357    072-2521212    072-2327222   
שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

 


להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                           מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%


חיפוש :

מדריך בחירת חיתולים למבוגרים

למרות שרוב האנשים מקשרים בעיות הרטבה עם ילדים, מבוגרים רבים סובלים מבעיה זו. הסטטיסטיקות משתנות אך בין אחד לשלושה אחוזים מהמבוגרים סובלים מבריחת שתן. נתון זה עשוי להיות גבוה הרבה יותר בשל הסטיגמה הסובבת אותו.


מגוון אפשרויות

מבוגרים רבים מעוניינים להשתמש בחיתולים למבוגרים על מנת להתמודד עם הבעיה אך אינם בטוחים אלו סוגי חיתולים למבוגרים מתאימים להם. שפע האפשרויות השונות הזמינות להתמודדות עם בריחת שתן עשויות לבלבל. חברת DS Medix מסבירה את השלבים הכרוכים בבחירת סוגי חיתולים למבוגרים מבחינת גודל ואיכויות, ומציעה רעיונות לסוגי מוצרים יעילים ביותר להתמודדות עם הבעיה.


קבלת החלטה לבחירת סוגי חיתולים למבוגרים

ניתן להשתמש בסגנונות שונים המיועדים לשימושים שונים. לדוגמא, חלק מהחיתולים למבוגרים מתאימים ללילה, ואחרים מכוסים בד או פלסטיק ונוחים ללבישה בזמנים חמים של השנה כגון באביב ובקיץ. חברת DS Medix ממליצה על סוגי חיתולים למבוגרים איכותיים המחזיקים מעמד לטווח הארוך.


סגנונות סוגי חיתולים למבוגרים

סגנון אחד הוא חיתול בד היעיל להתמודדות עם הרטבה, ומיועדים לשימוש לילי. לחלק מהמבוגרים הסובלים מבריחת שתן מתאים להשתמש בחיתולים המותאמים לפי משקל הגוף והיקפו. הבחירה בסוגי חיתולים מבוגרים מתבצעת בהתאם לחומרת תסמיני בריחת השתן.


סוגי חיתולים למבוגרים לתפקוד יומיומי

חלק מהחיתולים מתאימים לתפקוד יומיומי כגון ביצוע עבודות בית, שטיפת מכוניות ויציאה לסידורים. אלו הם מספר מהיתרונות של שימוש בחיתולים המוצעים על ידי חברת DS Medix. מצד שני, מבוגרים אחרים מעוניינים לנסות סוגי חיתולים עשויים בדים כגון פלנל, כותנה או דמוי תחבושת, שהם נוחים ללבישה במיוחד במזג אוויר קר, ויעילים להתמודדות עם הרטבה. בכל שימוש בסוגי חיתולים למבוגרים יש להקפיד על החלפה תדירה שלהם, שימוש בקרמים, והקפדה על ניקוי מקיף של הגוף למניעת התפתחות גירויים.


טואול - אתרים באינטרנט